Jakie zmiany w Setce Wrocław?

Jesteśmy z Wami już od ośmiu lat!

Cały czas się rozwijamy i próbujemy nowych rozwiązań, aby nasi Goście czuli się w SETCE jeszcze lepiej, a zmiany, które wprowadzamy, są odbierane pozytywnie przez „Setkowiczów”. Zdobywamy kolejne wyróżnienia – TripAdvisor, 2. miejsce w konkursie na „Widelec roku” dwa lata z rzędu, a przede wszystkim Wy, którzy tak tłumnie nas odwiedzacie w lokalu.

Widząc, że niektórzy goście woleli zamiast pełnej obsługi kelnerskiej poprzedni system obsługi (numerki), postanowiliśmy zapytać, co Wy o tym myślicie. Ponieważ zdanie Gości jest dla nas najważniejsze, przywracamy póki co dotychczasowy system obsługi.

Chcemy, aby SETKA była miejscem przyjaznym i otwartym, aby każdy z Gości czuł się swobodnie, a przede wszystkim, aby każdy z Was został profesjonalnie obsłużony. Właśnie dlatego w ostatnim czasie zdecydowaliśmy się na zmianę polegającą na możliwości konsumpcji w SETCE tylko wtedy, gdy zajmie się miejsce siedzące.

Mamy nadzieję, że docenicie chęć zmian, dzięki który, możemy dla Was stawać się coraz lepsi i to Wy nas do nich motywujecie 🙂

Rodacy, zmieniamy się dla Was – będziecie zadowoleni!

Related Posts

Leave a Reply